Saue Huvikeskus Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid!       Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus

Suvelaagrid
Suvelaagrite toimumine sõltub eriolukorra piirangutest. Võimalik, et suvelaagrid toimuvad juunis plaanipäraselt. Kõigile tänaseks suvelaagritesse registreeritutele saadame info meilile.


 


Savituba peredele

Kohtume taas sügisel 2020, laupäeviti kell 11.00- 13.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis.Uuel aastal alustame 11. jaanuaril. Juhendaja Made Kaares. 
Savitoas saavad vanemad koos lastega savi voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks lauanõusid ja keraamilisi esemeid valmistada. 


Huviringid õpilastele 2019/20
Saue Huvikeskuses on õppetöö katkestatud alates 16. märtsist. Märtsikuu arved tühistatakse ja juba makstud raha tagastatakse kui vanem esitab 15. aprilliks aadressile

vastava lihtkirjaliku taotluse. Taotluses tuleb ära märkida lapse nimi, maksja nimi ja maksja kontonumber, samuti asutus ja mille eest tasu on makstud. Kui maksja vastavat taotlust ei esita, jääb tasutud summa ettemaksuks ja tasaarveldatakse järgmise valla poolt esitatava arvega.

Aprillis arveid ei esitata.

 
Keraamika täiskasvanutele
Tule keraamikat valmistama septembris 2020 teisipäeviti,  kell 18.30-20.45 Saue Huvieskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Kõik vajalikud materjalid on kohapeal olemas. Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid!

 
 

 

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskus

Suvelaagrid Suvelaagrite toimumine sõltub eriolukorra piirangutest Võimalik, et suvelaagrid toimuvad juunis plaanipäraselt

Saue Huvikeskus

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »