Saue Huvikeskus         Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus


 


Savituba peredele

Savituba läheb suvepuhkusele ja alustab taas sügisel laupäeviti -esimene tund 21. septembril kell 11- 13 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Made Kaares.
Savitoas saavad vanemad koos lastega savi voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks lauanõusid ja keraamilisi esemeid valmistada. 


 Võidupüha ja jaanituli Saue linnas
23. juunil kell 17 - pidulik jumalateenistus Saue kirikus. Teenistust juhib pastor Erki Kuld
kell 18 - asetame pärjad vabadussõjas langenute auks ja jagame tõrvikust presidendi läidetud võidutuld kirikupargi mälestuskivi juures
kell 21 - süütame jaanilõkke Saue jaanituleplatsil. Tantsuks mängib pop-folk ansambel Krunks More, õhtut juhib Tõnis Milling.
Pidu on prii!
Saue linna sünnipäev kodukohvikute ja meistrihoovidega
25. augustil on kõik lahked pered ja sõpruskonnad oodatud kohvikutepäeva rõõmu looma, avama kohvikuid, töötubasid või elamushoove! 
Registreerumiseks, küsimuste küsimiseks ja mõtete vahetamiseks saab korraldajaga ühendust võtta e-aadressil või telefonil 56675252. Lisateave FB lehel Kodu Kohvikute Päev 
Kohvikute-töötubade registreerimine jääb avatuks kuni 23. juulini. 

 
 

 

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskus

  Savituba peredele Savituba läheb suvepuhkusele ja alustab taas sügisel laupäeviti -esimene tund 21 septembril kell 11- 13 Saue Huvikeskuse kunstiklassis

Saue Huvikeskus

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »