Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele NB! Head vabaõhu maalilaagris osalejad, teatame teile laagri toimumise info mai teises pooles. Selle suve vabaõhu maalilaager täiskasvanutele toimub Juminda poolsaarel, Leesikalda Puhkemajas ja Rannamajas 12. -14. juunini, 2020. Grupi suurus 10 inimest. Loodus on ammendamatu inspiratsiooniaalikas. Maalime ilusat eesti loodust- püüame pildile saada erinevas valguses merevaateid ja põhjarannikule iseloomuliku värvinguga maastikke. Uurime, mis on koloriit ja lahendame värvi ja vormiga seotud väljakutseid. Maalime peamiselt alla prima tehnikas ja akrüülvärvidega. Kasutada saab ka akvarellvärve ja pastelle. Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid. Registreerimine aadressil: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

27. aprillil 2020

NB! Head vabaõhu maalilaagris osalejad, teatame teile laagri toimumise info mai teises pooles.
Selle suve vabaõhu maalilaager täiskasvanutele toimub Juminda poolsaarel, Leesikalda Puhkemajas ja Rannamajas 12.-14.juunini, 2020. Grupi suurus 10 inimest.
Loodus on ammendamatu inspiratsiooniaalikas. Maalime ilusat eesti loodust- püüame pildile saada erinevas valguses merevaateid ja põhjarannikule iseloomuliku värvinguga maastikke. Uurime, mis on koloriit ja lahendame värvi ja vormiga seotud väljakutseid. Maalime peamiselt alla prima tehnikas ja akrüülvärvidega. Kasutada saab ka akvarellvärve ja pastelle.
Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid.
Registreerimine aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

NB! Head vabaõhu maalilaagris osalejad, teatame teile laagri toimumise info mai teises pooles.Selle suve vabaõhu maalilaager täiskasvanutele toimub Juminda poolsaarel, Leesikalda Puhkemajas ja Rannamajas 12.-14.juunini, 2020. Grupi suurus 10 inimest.Loodus on ammendamatu inspiratsiooniaalikas. Maalime ilusat eesti loodust- püüame pildile saada erinevas valguses merevaateid ja põhjarannikule iseloomuliku värvinguga maastikke. Uurime, mis on koloriit ja lahendame värvi ja vormiga seotud väljakutseid. Maalime peamiselt alla prima tehnikas ja akrüülvärvidega. Kasutada saab ka akvarellvärve ja pastelle.Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid.Registreerimine aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »