Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele 7. - 9. juunini 2019 Prangli saarel, Praaga talu Puhkemajas. Maalime merevaateid ja Prangli saare kaunist loodust. Kasutada saab akrüülvärve, pastelle, akvarelle. Õpime maalima muutuva valguse tingimustes ja leidma kujutamisväärset ka lihtsates motiivides. Prangli saarele Kelnase sadamasse saab liinilaevaga Wrangö, mis väljub Leppneeme sadamast. Vabaõhu maalilaagrisse saab registreerida aadressil: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

14. veebr. 2019

7.- 9. juunini 2019 Prangli saarel, Praaga talu Puhkemajas. Maalime merevaateid ja Prangli saare kaunist loodust. Kasutada saab akrüülvärve, pastelle, akvarelle. Õpime maalima muutuva valguse tingimustes ja leidma kujutamisväärset ka lihtsates motiivides.
Prangli saarele Kelnase sadamasse saab liinilaevaga Wrangö, mis väljub Leppneeme sadamast.
Vabaõhu maalilaagrisse saab registreerida aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

7.- 9. juunini 2019 Prangli saarel, Praaga talu Puhkemajas. Maalime merevaateid ja Prangli saare kaunist loodust. Kasutada saab akrüülvärve, pastelle, akvarelle. Õpime maalima muutuva valguse tingimustes ja leidma kujutamisväärset ka lihtsates motiivides.Prangli saarele Kelnase sadamasse saab liinilaevaga Wrangö, mis väljub Leppneeme sadamast.Vabaõhu maalilaagrisse saab registreerida aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Vabaõhu maalilaager täiskasvanutele

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »