Töötoad koolivaheajal 25. veebruaril kell 12-13. 30 Mõttemängu meisterdamine Kaasaskantava mängu Trips-Traps-Trull valmistamine. 26. veebruaril kell 12-14. 00 Animatsiooni töötuba Kuidas ise teha ägedat animatsiooni? Näeb, kuidas teha ise tegelased ja nad panna oma loos liikuma. 27. veebruaril kell 12-13. 30 "Mürast muusikani" Uurime helide maailma ja meisterdame ise mõne lihtsa pilli. Räägime müra mõjust inimesele ja elusloodusele ning teeme lisaks mõne lõbusa katse. Töötoad toimuvad Saue Huvikeskuse kunstiklassis, Saue koolimaja 0 korruselTöötoad on õpilastele tasuta, vajalik eelregistreerimine e-mail: sirje. luberg@sauehuvikeskus. ee Kohtade arv on piiratud! Töötoad koolivaheajal

Töötoad koolivaheajal

25. veebruaril kell 12-13.30
Mõttemängu meisterdamine Kaasaskantava mängu Trips-Traps-Trull valmistamine.

26. veebruaril kell 12-14.00
Animatsiooni töötuba Kuidas ise teha ägedat animatsiooni? Näeb, kuidas teha ise tegelased ja nad panna oma loos liikuma.

27. veebruaril kell 12-13.30
"Mürast muusikani" Uurime helide maailma ja meisterdame ise mõne lihtsa pilli. Räägime müra mõjust inimesele ja elusloodusele ning teeme lisaks mõne lõbusa katse.

Töötoad toimuvad Saue Huvikeskuse kunstiklassis, Saue koolimaja 0 korruselTöötoad on õpilastele tasuta, vajalik eelregistreerimine e-mail: sirje.luberg@sauehuvikeskus.ee Kohtade arv on piiratud!

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Töötoad koolivaheajal

25. veebruaril kell 12-13.30Mõttemängu meisterdamine Kaasaskantava mängu Trips-Traps-Trull valmistamine. 26. veebruaril kell 12-14.00Animatsiooni töötuba Kuidas ise teha ägedat animatsiooni? Näeb, kuidas teha ise tegelased ja nad panna oma loos liikuma.27. veebruaril kell 12-13.30 "Mürast muusikani" Uurime helide maailma ja meisterdame ise mõne lihtsa pilli. Räägime müra mõjust inimesele ja elusloodusele ning teeme lisaks mõne lõbusa katse. Töötoad toimuvad Saue Huvikeskuse kunstiklassis, Saue koolimaja 0 korruselTöötoad on õpilastele tasuta, vajalik eelregistreerimine e-mail: sirje.luberg@sauehuvikeskus.ee Kohtade arv on piiratud!

Töötoad koolivaheajal

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »