Skulptuur ja pisiplastika Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 12. 15 - 13. 45 kunstiklassis. Juhendaja õpetaja Anneli Lupp Kuutasu 18. - eur. Teeme ümarplastikat ja reljeefe. Voolime savist. Kasutame ja kombineerime erinevaid looduslikke ja tehismaterjale. Arendame ruumilist mõtlemist, käte osavust ja leidlikkust. Skulptuur ja pisiplastika

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Skulptuur ja pisiplastika

Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 12.15 - 13.45 kunstiklassis.Juhendaja õpetaja Anneli LuppKuutasu 18.- eur.Teeme ümarplastikat ja reljeefe. Voolime savist. Kasutame ja kombineerime erinevaid looduslikke ja tehismaterjale. Arendame ruumilist mõtlemist, käte osavust ja leidlikkust.

Skulptuur ja pisiplastika

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »