Saue linna laulu- ja Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg" 25. mail 2019. Kell 15 algab rongkäik Keskuse pargist jaanituleplatsile, kell 15. 30 algab folkloorietendus jaanituleplatsi laululaval. Peo loovad Saue linna laulu-, tantsu- ja rahvapillikollektiivid koos sõpradega. Olete oodatud! Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"

Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"

13. mail 2019

Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"
25. mail 2019. Kell 15
algab rongkäik Keskuse pargist jaanituleplatsile, kell 15.30 algab folkloorietendus jaanituleplatsi laululaval. Peo loovad Saue linna laulu-, tantsu- ja rahvapillikollektiivid koos sõpradega. Olete oodatud!

Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue linna laulu- ja

Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"25. mail 2019. Kell 15algab rongkäik Keskuse pargist jaanituleplatsile, kell 15.30 algab folkloorietendus jaanituleplatsi laululaval. Peo loovad Saue linna laulu-, tantsu- ja rahvapillikollektiivid koos sõpradega. Olete oodatud!

Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »