Saue linna 25 sünnipäev 26. augustil tähistab Saue linn oma 25. sünnipäeva. Hommikul kella 9 kuni õhtuni välja on üle linna avatud pea 40 kodukohvikut ja meistrihoovi. Kell 19 algab suur sünnipäevapidu jaanituleplatsil. Esinevad Kuninglik Kvintett, Märt Agu tantsutrupp ja ansambel Shanon. Rohkem infot FB leheküljel Kodu Kohvikute Päev. Saue linna 25. sünnipäev kodukohvikute ja meistrihoovidega

Saue linna 25. sünnipäev kodukohvikute ja meistrihoovidega

17. augustil 2018

26. augustil tähistab Saue linn oma 25. sünnipäeva. Hommikul kella 9 kuni õhtuni välja on üle linna avatud pea 40 kodukohvikut ja meistrihoovi. Kell 19 algab suur sünnipäevapidu jaanituleplatsil. Esinevad Kuninglik Kvintett, Märt Agu tantsutrupp ja ansambel Shanon.
Rohkem infot FB leheküljel Kodu Kohvikute Päev.

Saue linna 25. sünnipäev kodukohvikute ja meistrihoovidega

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue linna 25 sünnipäev

26. augustil tähistab Saue linn oma 25. sünnipäeva. Hommikul kella 9 kuni õhtuni välja on üle linna avatud pea 40 kodukohvikut ja meistrihoovi. Kell 19 algab suur sünnipäevapidu jaanituleplatsil. Esinevad Kuninglik Kvintett, Märt Agu tantsutrupp ja ansambel Shanon. Rohkem infot FB leheküljel Kodu Kohvikute Päev.

Saue linna 25. sünnipäev kodukohvikute ja meistrihoovidega

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »