Saue Huvikeskuse linnalaager "Kirju Saue Huvikeskuse linnalaager „Kirju suvi” toimub 25. -29. juunini 2018 iga päev kell 11. 00-16. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis ja Saue linnas. Osalema on oodatud kõik 8-13-aastased õpilased, kes soovivad oma vaba aega erinevate tegevustega sisustada. Tule ja tee oma suvi kirevaks! Kavas: savi voolimine, meisterdamine looduslikest materjalidest, musta notsu kaardikomplekti kujundamine, kaisupadja meisterdamine, ja fotosessioon. Tegevused vabas õhus: asfaldijoonistused, pallimängud, liikumismängud, jalutuskäigud Sauel. Laagri tegevusi korraldavad: Anneli Lupp, Made Kaares ja Saara-Nette Tõugjas. Laagris hetkel vabu kohti ei ole. Saue Huvikeskuse linnalaager "Kirju suvi"

Saue Huvikeskuse linnalaager "Kirju suvi"

4. juunil 2018

Saue Huvikeskuse linnalaager „Kirju suvi”
toimub 25.-29. juunini 2018 iga päev kell 11.00-16.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis ja Saue linnas. Osalema on oodatud kõik 8-13-aastased õpilased, kes soovivad oma vaba aega erinevate tegevustega sisustada. Tule ja tee oma suvi kirevaks!
Kavas: savi voolimine, meisterdamine looduslikest materjalidest, musta notsu kaardikomplekti kujundamine, kaisupadja meisterdamine, ja fotosessioon.
Tegevused vabas õhus: asfaldijoonistused, pallimängud, liikumismängud, jalutuskäigud Sauel. Laagri tegevusi korraldavad: Anneli Lupp, Made Kaares ja Saara-Nette Tõugjas.
Laagris hetkel vabu kohti ei ole.

Saue Huvikeskuse linnalaager "Kirju suvi"

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskuse linnalaager "Kirju

Saue Huvikeskuse linnalaager „Kirju suvi”toimub 25.-29. juunini 2018 iga päev kell 11.00-16.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis ja Saue linnas. Osalema on oodatud kõik 8-13-aastased õpilased, kes soovivad oma vaba aega erinevate tegevustega sisustada. Tule ja tee oma suvi kirevaks!Kavas: savi voolimine, meisterdamine looduslikest materjalidest, musta notsu kaardikomplekti kujundamine, kaisupadja meisterdamine, ja fotosessioon. Tegevused vabas õhus: asfaldijoonistused, pallimängud, liikumismängud, jalutuskäigud Sauel. Laagri tegevusi korraldavad: Anneli Lupp, Made Kaares ja Saara-Nette Tõugjas.Laagris hetkel vabu kohti ei ole.

Saue Huvikeskuse linnalaager "Kirju suvi"

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »