Saue Huvikeskuse arengukava Arengukava annab ülevaate huvikeskuse ajaloost, struktuurist, majandustegevusest, visoonist, missioonist ja eesmärkidest. pdf 97,1Kb) Saue Huvikeskuse arengukava

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskuse arengukava

Huvikeskuse arengukava keskendub huvihariduse, kultuuri, SWOT analüüsi, peamiste tegevussuundade analüüsile ja lõpuks on võimalus lugeda ka rahaliste vahendite planeerimisest ning arengukava muutmise korrast Saue Huvikeskuse arengukava terviktekst ( Arengukava annab ülevaate huvikeskuse ajaloost, struktuurist, majandustegevusest, visoonist, missioonist ja eesmärkidest.

Saue Huvikeskuse arengukava

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »