Saue Huvikeskus   Tule, uuri järgi, millised võimalused meil on!   Pilte huvikeskusest Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus on just õige paik kõigile, kes soovivad omandada uusi oskusi, ammutada teadmisi, leida mõttekaaslasi, veeta oma vaba aega. Olgu nad siis noored või vanad, õpilased või täiskasvanud – eneseteostus rahvakultuurist kujutava kunstini on kindlasti tagatud!

 

Õpilastele on avatud huvikool, mis pakub laiapõhjalist kunstiõpet, loodushuviharidust, tantsuõpet, moe ja visuaalmeedia teadmisi kinnitatud õppekavade alusel. Tunnid toimuvad Saue Gümnaasiumi klassiruumides ja huvikeskuse kunstiklassis, kus on nõuetekohane valgustus ja ventilatsioon ning kasutusel kaasaegseid tehnilised vahendid. Tantsuhuvilisi koondab ¹õutantsuansambel Vikerkaar, mis Sauel tegutsenud aastast 1989.

 

Täiskasvanutele toimuvad kunsti- ja käsitöökursused, üldkultuurilised koolitused ja töötoad, lauluhuvilisi koondab Saue Segakoor, rahvatantsijaid Saue Simmajate segarühm ning Saue Simmajate ja Saue Kägara naisrühmad. Pillimängijaid ühendab rahvamuusikaansambel Saue Kapell.

 

Huvikeskusest saavad hoo sisse ka väga mitmed Saue linna avalikud kultuurisündmused: jaanipäev ja advendiküünla süütamine, igakevadine laulu-tantsupidu Saue Sõlg ja laste lauluvõistlus, linna sünnipäev ja kohvikutepäev, vabariigi aastapäevaaktus ja savipäev ning palju muud põnevat. Teatrihuvilisteni jõuavad läbi aasta teatrietendused Eesti kutselistelt teatritelt.

 

Tule, uuri järgi, millised võimalused meil on!

 

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus on just õige paik kõigile, kes soovivad omandada uusi oskusi, ammutada teadmisi, leida mõttekaaslasi, veeta oma vaba aega Olgu nad siis noored või vanad, õpilased või täiskasvanud – eneseteostus rahvakultuurist kujutava kunstini on kindlasti tagatud!   Õpilastele on avatud huvikool, mis pakub laiapõhjalist kunstiõpet, loodushuviharidust, tantsuõpet, moe ja visuaalmeedia teadmisi kinnitatud õppekavade alusel

Saue Huvikeskus

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »