Saue Huvikeskus Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid!       Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus

Garaa¾
Teatrietendust ei toimu! Vana Baskini Teatri etendus Saue Kontserdisaalis 17.04.20 kell 19.00. Piletid hinnaga 16 ja 18 eurot müügil Piletilevis ja Saue Huvikeskuses ning tund enne algust kohapeal. Lavastaja: Tamur Tohver, osades: Andrus Eelmäe ja Tõnu Oja


 


Savituba peredele

Kohtume laupäeviti kell 11.00- 13.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis.Uuel aastal alustame 11. jaanuaril. Juhendaja Made Kaares. 
Savitoas saavad vanemad koos lastega savi voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks lauanõusid ja keraamilisi esemeid valmistada. 


Huviringid õpilastele 2019/20
Saue Huvikeskuses on õppetöö katkestatud alates 16. märtsist. Märtsikuu arved tühistatakse ja juba makstud raha tagastatakse kui vanem esitab 15. aprilliks aadressile

vastava lihtkirjaliku taotluse. Taotluses tuleb ära märkida lapse nimi, maksja nimi ja maksja kontonumber, samuti asutus ja mille eest tasu on makstud. Kui maksja vastavat taotlust ei esita, jääb tasutud summa ettemaksuks ja tasaarveldatakse järgmise valla poolt esitatava arvega.

Aprillis arveid ei esitata.

 
Keraamika täiskasvanutele
Tule keraamikat valmistama 7. jaanuarist 2020 teisipäeviti,  kell 18.30-20.45 Saue Huvieskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Kõik vajalikud materjalid on kohapeal olemas. Ootame osalema nii algajaid kui edasijõudnuid!

 
 

 

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskus

Garaa¾ Teatrietendust ei toimu! Vana Baskini Teatri etendus Saue Kontserdisaalis 17 04

Saue Huvikeskus

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »