Rakvere teatri etendus ''Lahus'' „Rakvere teatri „LA H US” võiks vabariigi juubeliaastal olla kohustuslik vaatamine igale eestlasele ja eestimeelsele. ” Just nii on kirjutanud Eesti Päevalehes kriitik Kärt Devaney. Rakvere Teatri uusim lavastus „LA H US” Saue Kontserdisaalis kolmapäeval, 25. aprillil kell 19. See on lugu eestlastest võõrsil ja kodus, tänapäeva lugu poolõest-poolvennast, kes jäävad arhiivi luku taha. Selgub, et neil on nii mõndagi teineteise eest varjata. Nende ümber on aga virnade viisi veel teisigi eestlaste lugusid, mis hakkavad end jutustama. Piletid hinnaga 13. - ja 15. - eurot müügil Piletimaailmas ja Saue Huvikeskuses E-N kell 15. 00-17. 00 ja tund enne algust kohapeal. Rakvere teatri etendus ''Lahus''

Rakvere teatri etendus ''Lahus''

21. dets. 2017

„Rakvere teatri „LA H US” võiks vabariigi juubeliaastal olla kohustuslik vaatamine igale eestlasele ja eestimeelsele.” Just nii on kirjutanud Eesti Päevalehes kriitik Kärt Devaney.

Rakvere Teatri uusim lavastus „LA H US” Saue Kontserdisaalis kolmapäeval, 25. aprillil kell 19. See on lugu eestlastest võõrsil ja kodus, tänapäeva lugu poolõest-poolvennast, kes jäävad arhiivi luku taha. Selgub, et neil on nii mõndagi teineteise eest varjata. Nende ümber on aga virnade viisi veel teisigi eestlaste lugusid, mis hakkavad end jutustama.
Piletid hinnaga 13.- ja 15.- eurot müügil Piletimaailmas ja Saue Huvikeskuses E-N kell 15.00-17.00 ja tund enne algust kohapeal.


Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rakvere teatri etendus ''Lahus''

„Rakvere teatri „LA H US” võiks vabariigi juubeliaastal olla kohustuslik vaatamine igale eestlasele ja eestimeelsele.” Just nii on kirjutanud Eesti Päevalehes kriitik Kärt Devaney. Rakvere Teatri uusim lavastus „LA H US” Saue Kontserdisaalis kolmapäeval, 25. aprillil kell 19. See on lugu eestlastest võõrsil ja kodus, tänapäeva lugu poolõest-poolvennast, kes jäävad arhiivi luku taha. Selgub, et neil on nii mõndagi teineteise eest varjata. Nende ümber on aga virnade viisi veel teisigi eestlaste lugusid, mis hakkavad end jutustama.Piletid hinnaga 13.- ja 15.- eurot müügil Piletimaailmas ja Saue Huvikeskuses E-N kell 15.00-17.00 ja tund enne algust kohapeal.

Rakvere teatri etendus ''Lahus''

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »