Rakvere Teatri etendus "Lahus" Toronto. Tänapäev. Arhiivi jäävad kinni ajakirjanik ja poliitik. Neil mõlemal on teineteise eest midagi varjata. Kuid nad ei ole päris üksi. Nende ümber on kastide viisi lugusid. Terve väliseesti lugu. Kirjad, intervjuud, helilõigud ja palju muud. Need mineviku katked on olevikuga seotud ja kui arhiiviuks peagi ei avane, siis ähvardab üks kaua vaka all hoitud saladus ilmsiks tulla. Lavastus on kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Piletid on Saue Huvikeskuse müügil E-N 14. 00-17. 00 Rakvere Teatri etendus "Lahus"

Rakvere Teatri etendus "Lahus"

26. veebr. 2018

Toronto. Tänapäev. Arhiivi jäävad kinni ajakirjanik ja poliitik. Neil
mõlemal on teineteise eest midagi varjata. Kuid nad ei ole päris üksi. Nende
ümber on kastide viisi lugusid. Terve väliseesti lugu. Kirjad, intervjuud,
helilõigud ja palju muud. Need mineviku katked on olevikuga seotud ja kui
arhiiviuks peagi ei avane, siis ähvardab üks kaua vaka all hoitud saladus
ilmsiks tulla.

Lavastus on kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.
Piletid on Saue Huvikeskuse müügil E-N 14.00-17.00

Rakvere Teatri etendus "Lahus"

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rakvere Teatri etendus "Lahus"

Toronto. Tänapäev. Arhiivi jäävad kinni ajakirjanik ja poliitik. Neilmõlemal on teineteise eest midagi varjata. Kuid nad ei ole päris üksi. Nendeümber on kastide viisi lugusid. Terve väliseesti lugu. Kirjad, intervjuud,helilõigud ja palju muud. Need mineviku katked on olevikuga seotud ja kuiarhiiviuks peagi ei avane, siis ähvardab üks kaua vaka all hoitud saladusilmsiks tulla.Lavastus on kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.Piletid on Saue Huvikeskuse müügil E-N 14.00-17.00

Rakvere Teatri etendus "Lahus"

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »