Õlimaali kursus täiskasvanutele Õlimaali kursusele saab registreerida aadressil: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Kursus toimub 6. 02-23. 04. 2020, neljapäeviti kell 18. 30-21. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Grupi suurus 10 inimest. Kursuse maht 36 akadeemilist tundi. Kuutasu 45. - eurot. Kõik vajalikud töövahendid ja materjalid on kohapeal olemas. Kursuse jooksul tutvume maalimaterjalide uueneva spektriga, katsetame erinevaid maalimistehnikaid, arutleme pildi ülesehituse ja kompositsiooni teemadel. Segame ise huvitavaid ja isikupäraseid värvitoone, proovime erinevaid pinnakatmise võtteid ja uurime kuidas tekib pildi koloriit. Lisaks vaatame värvusõpetust ja perspektiivireegleid. Maalime erinevaid motiive. Näiteks vaikelu, lilli, maastikke või portreed foto järgi. Kursuse jooksul valmib kuni 6 maali. Lisaks väljapakutud teemadele on võimalik teostada ka oma ideid. Õlimaalikursus on hea võimalus oma oskuste arendamiseks. Kursusele on oodatud kõik täiskasvanud kunstihuvilised, kellel on huvi ja tahtmist maalimisele pühenduda või õlimaali tehnikaga lähemalt tutvust teha. Õlimaali kursus täiskasvanutele.

Õlimaali kursus täiskasvanutele.

18. nov. 2019

Õlimaali kursusele saab registreerida aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee
Kursus toimub 6.02-23.04.2020, neljapäeviti kell 18.30-21.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Grupi suurus 10 inimest. Kursuse maht 36 akadeemilist tundi. Kuutasu 45.- eurot. Kõik vajalikud töövahendid ja materjalid on kohapeal olemas.
Kursuse jooksul tutvume maalimaterjalide uueneva spektriga, katsetame erinevaid maalimistehnikaid, arutleme pildi ülesehituse ja kompositsiooni teemadel. Segame ise huvitavaid ja isikupäraseid värvitoone, proovime erinevaid pinnakatmise võtteid ja uurime kuidas tekib pildi koloriit.
Lisaks vaatame värvusõpetust ja perspektiivireegleid.
Maalime erinevaid motiive. Näiteks vaikelu, lilli, maastikke või portreed foto järgi. Kursuse jooksul valmib kuni 6 maali. Lisaks väljapakutud teemadele on võimalik teostada ka oma ideid. Õlimaalikursus on hea võimalus oma oskuste arendamiseks. Kursusele on oodatud kõik täiskasvanud kunstihuvilised, kellel on huvi ja tahtmist maalimisele pühenduda või õlimaali tehnikaga lähemalt tutvust teha.

Õlimaali kursus täiskasvanutele.

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õlimaali kursus täiskasvanutele

Õlimaali kursusele saab registreerida aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.eeKursus toimub 6.02-23.04.2020, neljapäeviti kell 18.30-21.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Grupi suurus 10 inimest. Kursuse maht 36 akadeemilist tundi. Kuutasu 45.- eurot. Kõik vajalikud töövahendid ja materjalid on kohapeal olemas.Kursuse jooksul tutvume maalimaterjalide uueneva spektriga, katsetame erinevaid maalimistehnikaid, arutleme pildi ülesehituse ja kompositsiooni teemadel. Segame ise huvitavaid ja isikupäraseid värvitoone, proovime erinevaid pinnakatmise võtteid ja uurime kuidas tekib pildi koloriit.Lisaks vaatame värvusõpetust ja perspektiivireegleid.Maalime erinevaid motiive. Näiteks vaikelu, lilli, maastikke või portreed foto järgi. Kursuse jooksul valmib kuni 6 maali. Lisaks väljapakutud teemadele on võimalik teostada ka oma ideid. Õlimaalikursus on hea võimalus oma oskuste arendamiseks. Kursusele on oodatud kõik täiskasvanud kunstihuvilised, kellel on huvi ja tahtmist maalimisele pühenduda või õlimaali tehnikaga lähemalt tutvust teha.

Õlimaali kursus täiskasvanutele.

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »