Õlimaali kursus täiskasvanutele Registreerimine õlimaali kursusele virve. laan@sauehuvikeskus. ee Kursus toimub 7. 02-25. 04. 2019 neljapäeviti kell 18. 30-21. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Grupi suurus 10 inimest. Kursuse maht 36 akadeemilist tundi. Kõik vajalikud maalimaterjalid on kohapeal olemas. Kuutasu 40. - eurot. Õlimaalis on aegade jooksul kujunenud mitmeid erinevaid tehnikaid näiteks kiht-kihilt maalimine, alla prima tehnika jt. Kursusel proovime erinevaid tehnilisi võtteid - laseerimist, pastoosselt maalimist; õpime õlivärvidega katmist ja värvitoonide segamist. Lisaks vaatame värvusõpetust ja perspektiivireegleid, tutvume pildi ülesehituse ja kompositsiooniga ning omandame maalimise põhitõdesid ja oskusi. Maalime erinevaid motiive alustades lihtsamast ja lõpetades keerulisematega. Kursuse jooksul valmib kuni 6 maali. Lisaks kursusel väljapakutud teemadele on võimalik teostada ka oma ideid. Õlimaalikursus on hea võimalus enesearendamiseks. Kursusele on oodatud kõik täiskasvanud kunstihuvilised, kellel on tahtmine maalimisele pühenduda või õlimaali tehnikaga lähemalt tutvust teha. Registreerimine aadressil: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Õlimaali kursus täiskasvanutele.

Õlimaali kursus täiskasvanutele.

7. nov. 2018

Registreerimine õlimaali kursusele virve.laan@sauehuvikeskus.ee Kursus toimub 7.02-25.04.2019 neljapäeviti kell 18.30-21.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Grupi suurus 10 inimest. Kursuse maht 36 akadeemilist tundi. Kõik vajalikud maalimaterjalid on kohapeal olemas. Kuutasu 40.- eurot.
Õlimaalis on aegade jooksul kujunenud mitmeid erinevaid tehnikaid näiteks kiht-kihilt maalimine, alla prima tehnika jt. Kursusel proovime erinevaid tehnilisi võtteid - laseerimist, pastoosselt maalimist; õpime õlivärvidega katmist ja värvitoonide segamist. Lisaks vaatame värvusõpetust ja perspektiivireegleid, tutvume pildi ülesehituse ja kompositsiooniga ning omandame maalimise põhitõdesid ja oskusi.
Maalime erinevaid motiive alustades lihtsamast ja lõpetades keerulisematega. Kursuse jooksul valmib kuni 6 maali. Lisaks kursusel väljapakutud teemadele on võimalik teostada ka oma ideid. Õlimaalikursus on hea võimalus enesearendamiseks. Kursusele on oodatud kõik täiskasvanud kunstihuvilised, kellel on tahtmine maalimisele pühenduda või õlimaali tehnikaga lähemalt tutvust teha. Registreerimine aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Õlimaali kursus täiskasvanutele.

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õlimaali kursus täiskasvanutele

Registreerimine õlimaali kursusele virve.laan@sauehuvikeskus.ee Kursus toimub 7.02-25.04.2019 neljapäeviti kell 18.30-21.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Virve Laan. Grupi suurus 10 inimest. Kursuse maht 36 akadeemilist tundi. Kõik vajalikud maalimaterjalid on kohapeal olemas. Kuutasu 40.- eurot.Õlimaalis on aegade jooksul kujunenud mitmeid erinevaid tehnikaid näiteks kiht-kihilt maalimine, alla prima tehnika jt. Kursusel proovime erinevaid tehnilisi võtteid - laseerimist, pastoosselt maalimist; õpime õlivärvidega katmist ja värvitoonide segamist. Lisaks vaatame värvusõpetust ja perspektiivireegleid, tutvume pildi ülesehituse ja kompositsiooniga ning omandame maalimise põhitõdesid ja oskusi.Maalime erinevaid motiive alustades lihtsamast ja lõpetades keerulisematega. Kursuse jooksul valmib kuni 6 maali. Lisaks kursusel väljapakutud teemadele on võimalik teostada ka oma ideid. Õlimaalikursus on hea võimalus enesearendamiseks. Kursusele on oodatud kõik täiskasvanud kunstihuvilised, kellel on tahtmine maalimisele pühenduda või õlimaali tehnikaga lähemalt tutvust teha. Registreerimine aadressil: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Õlimaali kursus täiskasvanutele.

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »