Nukufilmi Lastestuudio ja Saue Ootame huvilisi koolivaheaja töötuppa 4. jaanuaril kell 11. 00 - 13. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Tule õpi vahvaid animatsioone tegeme! Töötuppa pääseb eelregistreerimisega e-aadressil: sirje. luberg@sauehuvikeskus. ee. Töötuba on tasuta! Nukufilmi Lastestuudio ja Saue Huvikeskuse animatsiooni töötuba

Nukufilmi Lastestuudio ja Saue Huvikeskuse animatsiooni töötuba

Ootame huvilisi koolivaheaja töötuppa 4. jaanuaril kell 11.00 - 13.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis.
Tule õpi vahvaid animatsioone tegeme!
Töötuppa pääseb eelregistreerimisega e-aadressil: sirje.luberg@sauehuvikeskus.ee.
Töötuba on tasuta!

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Nukufilmi Lastestuudio ja Saue

Ootame huvilisi koolivaheaja töötuppa 4. jaanuaril kell 11.00 - 13.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Tule õpi vahvaid animatsioone tegeme!Töötuppa pääseb eelregistreerimisega e-aadressil: sirje.luberg@sauehuvikeskus.ee.Töötuba on tasuta!

Nukufilmi Lastestuudio ja Saue Huvikeskuse animatsiooni töötuba

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »