Moe- ja visuaalmeedia ring Kolmapäeviti kell 14. 30 - 16. 00 kunstiklassis Juhendaja Katrin Sarapuu Kuutasu 15. - eur. Ringis osaleja saab üldteadmisi fotograafiast, visuaalmeediast ja moest. Õpitakse erinevaid fototehnikaid ja moefoto loomist. Mängulises moe-ja visuaalmeediaringis uurime erinevaid moe väljendusviise, loome omanäolisi visuaale ning meisterdame kollaa¾e. Õpime ja katsetame, kuidas töötab polaroid, kuidas teha head fotot ning millised on kaamera varjatud omadused. Pildistades maalime valgusega ja kangale tekstiilivärvidega Moe- ja visuaalmeedia ring

Moe- ja visuaalmeedia ring

Kolmapäeviti kell 14.30 - 16.00 kunstiklassis
Juhendaja Katrin Sarapuu
Kuutasu 15.- eur.
Ringis osaleja saab üldteadmisi fotograafiast, visuaalmeediast ja moest. Õpitakse erinevaid fototehnikaid ja moefoto loomist.

Mängulises moe-ja visuaalmeediaringis uurime erinevaid moe väljendusviise, loome omanäolisi visuaale ning meisterdame kollaa¾e. Õpime ja katsetame, kuidas töötab polaroid, kuidas teha head fotot ning millised on kaamera varjatud omadused.
Moe- ja visuaalmeedia ring
Moe- ja visuaalmeedia ring

Pildistades maalime valgusega ja kangale tekstiilivärvidega.

Moe- ja visuaalmeedia ring
Moe- ja visuaalmeedia ring
Moe- ja visuaalmeedia ring
Moe- ja visuaalmeedia ring

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Moe- ja visuaalmeedia ring

Pildistades maalime valgusega ja kangale tekstiilivärvidega Kolmapäeviti kell 14.30 - 16.00 kunstiklassis Juhendaja Katrin SarapuuKuutasu 15.- eur.Ringis osaleja saab üldteadmisi fotograafiast, visuaalmeediast ja moest. Õpitakse erinevaid fototehnikaid ja moefoto loomist. Mängulises moe-ja visuaalmeediaringis uurime erinevaid moe väljendusviise, loome omanäolisi visuaale ning meisterdame kollaa¾e. Õpime ja katsetame, kuidas töötab polaroid, kuidas teha head fotot ning millised on kaamera varjatud omadused.

Moe- ja visuaalmeedia ring

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »