Meisterdamine Kolmapäeviti kell 13. 15-14. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Alustame 11. septembril 2019 Juhendaja õpetaja Anneli Lupp Kuutasu 15. - eur. Meisterdamise huviring on mõeldud meisterdamishuvilistele poistele ja tüdrukutele. Erinevate esemete valmistamise käigus puutub õpilane kokku tootedisaini imelise maailmaga ja näeb millised on erinevate materjalide omadused. Meisterdamine

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Meisterdamine

Kolmapäeviti kell 13.15-14.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis.Alustame 11. septembril 2019Juhendaja õpetaja Anneli LuppKuutasu 15.- eur.Meisterdamise huviring on mõeldud meisterdamishuvilistele poistele ja tüdrukutele. Erinevate esemete valmistamise käigus puutub õpilane kokku tootedisaini imelise maailmaga ja näeb millised on erinevate materjalide omadused.

Meisterdamine

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »