Kevadine Ready-made Kunstikonkurss koolivaheajal Keerulistel aegadel on esile kerkinud uued kunstisuunad. Näiteks I Maailmasõja ajal tekkis ©veitsis Zürichis dadaism, mille eesmärk oli publikut, kes oli harjunud galeriides ilusaid maale vaatama, ¹okeerida millegi täiesti uuega. Selle kunstivoolu üheks algatajaks oli prantsuse-ameerika kunstnik Marcel Duchamp, kellelt pärineb ka mõiste Ready-made (Seda väljendit ei tõlgita). Ready-madeks nimetatakse kunstitöid, mis on valmistatud masstoodangust, igapäevastest esemetest. Tarbeasju on kasutatud nende tavapärasest otstarbest erinevalt, need on pandud hoopis uude konteksti ja esemeid erinevalt kombineerides on antud neile uus tähendus. KUNSTIKONKURSS KEVADINE READY-MADE Pane kodus kokku oma Ready-made. Ehita see kodus leiduvatest esemetest. Loo nendest püstine skulptuur või aseta esemed kunstitööks lauale, põrandale või aluspaberile. Võid kunstitööd täiendada ka joonistusega nagu juuresolevatelt piltidelt näed, kuid see ei ole tingimuseks. Kujuta looma, putuka või inimese figuuri, masinat või mõnda muud teemat, mis sulle meeldib. Pane oma töö kokku valmis asjadest. Neid ei ole vaja kokku liimida, värvida ega muul moel töödelda. Kombineeri asju nutikalt ja pane oma tööle tabav pealkiri. Seejärel pildista oma töö mobiiliga. Tee igaks juhuks mitu fotot ja siis vali saatmiseks parim välja. Saada parim pilt meiliga aaderssil virve. laan@sauehuvikeskus. ee kõige hiljemalt 27. aprilliks. Pildid võiksid olla jpg formaadis. Kirjuta meili oma nimi, perekonnanimi, vanus ja kindlasti töö pealkiri. Kui pilt saadetud, võid asjad oma kohale tagasi panna. Valiku parimatest töödest paneme välja Saue Huvikeskuse kodulehel. Kolmele parimale on auhinnaks kunstitarbed. Auhinnatud tööde autoritega võtame ühendust meili teel. Kevadine Ready-made. Kunstikonkurss koolivaheajal 2020

Kevadine Ready-made.Kunstikonkurss koolivaheajal 2020

13. aprillil 2020

Keerulistel aegadel on esile kerkinud uued kunstisuunad. Näiteks I Maailmasõja ajal tekkis ©veitsis Zürichis dadaism, mille eesmärk oli publikut, kes oli harjunud galeriides ilusaid maale vaatama, ¹okeerida millegi täiesti uuega. Selle kunstivoolu üheks algatajaks oli prantsuse-ameerika kunstnik Marcel Duchamp, kellelt pärineb ka mõiste Ready-made (Seda väljendit ei tõlgita). Ready-madeks nimetatakse kunstitöid, mis on valmistatud masstoodangust, igapäevastest esemetest. Tarbeasju on kasutatud nende tavapärasest otstarbest erinevalt, need on pandud hoopis uude konteksti ja esemeid erinevalt kombineerides on antud neile uus tähendus.
KUNSTIKONKURSS KEVADINE READY-MADE
Pane kodus kokku oma Ready-made. Ehita see kodus leiduvatest esemetest. Loo nendest püstine skulptuur või aseta esemed kunstitööks lauale, põrandale või aluspaberile. Võid kunstitööd täiendada ka joonistusega nagu juuresolevatelt piltidelt näed, kuid see ei ole tingimuseks. Kujuta looma, putuka või inimese figuuri, masinat või mõnda muud teemat, mis sulle meeldib. Pane oma töö kokku valmis asjadest. Neid ei ole vaja kokku liimida, värvida ega muul moel töödelda. Kombineeri asju nutikalt ja pane oma tööle tabav pealkiri. Seejärel pildista oma töö mobiiliga. Tee igaks juhuks mitu fotot ja siis vali saatmiseks parim välja. Saada parim pilt meiliga aaderssil virve.laan@sauehuvikeskus.ee kõige hiljemalt 27. aprilliks. Pildid võiksid olla jpg formaadis. Kirjuta meili oma nimi, perekonnanimi, vanus ja kindlasti töö pealkiri. Kui pilt saadetud, võid asjad oma kohale tagasi panna.
Valiku parimatest töödest paneme välja Saue Huvikeskuse kodulehel. Kolmele parimale on auhinnaks kunstitarbed. Auhinnatud tööde autoritega võtame ühendust meili teel.

Kevadine Ready-made.Kunstikonkurss koolivaheajal 2020
Kevadine Ready-made.Kunstikonkurss koolivaheajal 2020
Kevadine Ready-made.Kunstikonkurss koolivaheajal 2020

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevadine Ready-made Kunstikonkurss koolivaheajal

Keerulistel aegadel on esile kerkinud uued kunstisuunad. Näiteks I Maailmasõja ajal tekkis ©veitsis Zürichis dadaism, mille eesmärk oli publikut, kes oli harjunud galeriides ilusaid maale vaatama, ¹okeerida millegi täiesti uuega. Selle kunstivoolu üheks algatajaks oli prantsuse-ameerika kunstnik Marcel Duchamp, kellelt pärineb ka mõiste Ready-made (Seda väljendit ei tõlgita). Ready-madeks nimetatakse kunstitöid, mis on valmistatud masstoodangust, igapäevastest esemetest. Tarbeasju on kasutatud nende tavapärasest otstarbest erinevalt, need on pandud hoopis uude konteksti ja esemeid erinevalt kombineerides on antud neile uus tähendus.KUNSTIKONKURSS KEVADINE READY-MADEPane kodus kokku oma Ready-made. Ehita see kodus leiduvatest esemetest. Loo nendest püstine skulptuur või aseta esemed kunstitööks lauale, põrandale või aluspaberile. Võid kunstitööd täiendada ka joonistusega nagu juuresolevatelt piltidelt näed, kuid see ei ole tingimuseks. Kujuta looma, putuka või inimese figuuri, masinat või mõnda muud teemat, mis sulle meeldib. Pane oma töö kokku valmis asjadest. Neid ei ole vaja kokku liimida, värvida ega muul moel töödelda. Kombineeri asju nutikalt ja pane oma tööle tabav pealkiri. Seejärel pildista oma töö mobiiliga. Tee igaks juhuks mitu fotot ja siis vali saatmiseks parim välja. Saada parim pilt meiliga aaderssil virve.laan@sauehuvikeskus.ee kõige hiljemalt 27. aprilliks. Pildid võiksid olla jpg formaadis. Kirjuta meili oma nimi, perekonnanimi, vanus ja kindlasti töö pealkiri. Kui pilt saadetud, võid asjad oma kohale tagasi panna.Valiku parimatest töödest paneme välja Saue Huvikeskuse kodulehel. Kolmele parimale on auhinnaks kunstitarbed. Auhinnatud tööde autoritega võtame ühendust meili teel.

Kevadine Ready-made. Kunstikonkurss koolivaheajal 2020

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »