Kunstikonkurss Saue valla õpilastele Tänapäeva inimest ümbritsevad kõikjal masinad: kodus, tööl, koolis, tänaval, spordisaalis. Masinatel on oluline osa meie igapäevaelus. Inimese parim sõber on masin. Mõnikord öeldakse, et inimene on kui masin, kõne all on ka inimese ja masina sümbioos, tehisintellekt, robot. Inimene ja masin võistlemas. Kas masinad hakkavad tegema otsuseid inimese eest ja kujutavad inimestele ohtu või teevad masinad inimese elu paremaks? Kõik visioonid, ideed ja mõtted on teretulnud. Leia oma ideele kunstiline lahendus ja saada see kunstikonkursile. Ootame huviga! Tööd võivad olla erinevas formaadis ja tehnikas: joonistus, akvarell, graafika, gua¹¹, kollaa¾, assamblaa¾, segatehnika jms. , kuid võimalusel sellised, mida saab seinale riputades eksponeerida. Osalejate vanus 7- 18 aastat Töö tagaküljele kirjutada: autori vanus, ees- ja perekonnanimi, kool ja kontaktandmed ( e-posti aadress, mob. number) Juhendaja, õpetaja nimi ja kontakt Tööde esitamise tähtaeg on 5. märts 2019 Tööd tuua (kella 10. 00-17. 00) või saata hiljemalt 5. 03. 2019 aadressil: Saue linn, Nurmesalu 9, ruum 130 Saue Huvikeskus. Info: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Saue Huvikeskeskuse kodulehel www. sauehuvikeskus. ee Töid hinnatakse neljas vanusegrupis: • I grupp 7-8 a. • II grupp 9 -11a. • III grupp 12-15 a. • IV grupp 16-18 a. Nelja vanuserühma parimad tööd selgitab välja ¾ürii. Iga vanuserühma kolme silmapaistvama töö autorile on tunnustuseks erinevad auhinnad. Tööd eksponeeritakse Saue Gümnaasiumi aulas. Võitjatega võetakse ühendust. Olete oodatud osalema kunstikonkursil “Inimene ja masin”. Konkursi tööde näituse avamine toimub laupäeval, 16. märtsil kell 12. 00- 13. 30 Saue Gümnaasiumi aulas. Kavas: Parimate tööde autorite tunnustamine ja töötuba. Näituse avamisele ootame kõiki konkursil osalenuid. Korraldab Saue Huvikeskus Kunstikonkurss Saue valla õpilastele ''Inimene ja masin''

Kunstikonkurss Saue valla õpilastele ''Inimene ja masin''

10. jaan. 2019

Tänapäeva inimest ümbritsevad kõikjal masinad: kodus, tööl, koolis, tänaval, spordisaalis. Masinatel on oluline osa meie igapäevaelus. Inimese parim sõber on masin. Mõnikord öeldakse, et inimene on kui masin, kõne all on ka inimese ja masina sümbioos, tehisintellekt, robot. Inimene ja masin võistlemas. Kas masinad hakkavad tegema otsuseid inimese eest ja kujutavad inimestele ohtu või teevad masinad inimese elu paremaks?
Kõik visioonid, ideed ja mõtted on teretulnud. Leia oma ideele kunstiline lahendus ja saada see kunstikonkursile. Ootame huviga!
Tööd võivad olla erinevas formaadis ja tehnikas: joonistus, akvarell, graafika, gua¹¹, kollaa¾, assamblaa¾, segatehnika jms., kuid võimalusel sellised, mida saab seinale riputades eksponeerida.
Osalejate vanus 7- 18 aastat
Töö tagaküljele kirjutada: autori vanus, ees- ja perekonnanimi, kool ja kontaktandmed ( e-posti aadress, mob. number)
Juhendaja, õpetaja nimi ja kontakt
Tööde esitamise tähtaeg on 5. märts 2019
Tööd tuua (kella 10.00-17.00) või saata hiljemalt 5.03.2019 aadressil: Saue linn, Nurmesalu 9, ruum 130 Saue Huvikeskus.
Info: virve.laan@sauehuvikeskus.ee
Saue Huvikeskeskuse kodulehel www.sauehuvikeskus.ee
Töid hinnatakse neljas vanusegrupis:
• I grupp 7-8 a.
• II grupp 9 -11a.
• III grupp 12-15 a.
• IV grupp 16-18 a.
Nelja vanuserühma parimad tööd selgitab välja ¾ürii. Iga vanuserühma kolme silmapaistvama töö autorile on tunnustuseks erinevad auhinnad. Tööd eksponeeritakse Saue Gümnaasiumi aulas. Võitjatega võetakse ühendust. Olete oodatud osalema kunstikonkursil “Inimene ja masin”.
Konkursi tööde näituse avamine toimub laupäeval, 16. märtsil kell 12.00- 13.30 Saue Gümnaasiumi aulas. Kavas: Parimate tööde autorite tunnustamine ja töötuba. Näituse avamisele ootame kõiki konkursil osalenuid.
Korraldab Saue Huvikeskus

Kunstikonkurss Saue valla õpilastele ''Inimene ja masin''

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kunstikonkurss Saue valla õpilastele

Tänapäeva inimest ümbritsevad kõikjal masinad: kodus, tööl, koolis, tänaval, spordisaalis. Masinatel on oluline osa meie igapäevaelus. Inimese parim sõber on masin. Mõnikord öeldakse, et inimene on kui masin, kõne all on ka inimese ja masina sümbioos, tehisintellekt, robot. Inimene ja masin võistlemas. Kas masinad hakkavad tegema otsuseid inimese eest ja kujutavad inimestele ohtu või teevad masinad inimese elu paremaks? Kõik visioonid, ideed ja mõtted on teretulnud. Leia oma ideele kunstiline lahendus ja saada see kunstikonkursile. Ootame huviga!Tööd võivad olla erinevas formaadis ja tehnikas: joonistus, akvarell, graafika, gua¹¹, kollaa¾, assamblaa¾, segatehnika jms., kuid võimalusel sellised, mida saab seinale riputades eksponeerida. Osalejate vanus 7- 18 aastat Töö tagaküljele kirjutada: autori vanus, ees- ja perekonnanimi, kool ja kontaktandmed ( e-posti aadress, mob. number) Juhendaja, õpetaja nimi ja kontaktTööde esitamise tähtaeg on 5. märts 2019 Tööd tuua (kella 10.00-17.00) või saata hiljemalt 5.03.2019 aadressil: Saue linn, Nurmesalu 9, ruum 130 Saue Huvikeskus. Info: virve.laan@sauehuvikeskus.ee Saue Huvikeskeskuse kodulehel www.sauehuvikeskus.eeTöid hinnatakse neljas vanusegrupis:• I grupp 7-8 a. • II grupp 9 -11a.• III grupp 12-15 a. • IV grupp 16-18 a.Nelja vanuserühma parimad tööd selgitab välja ¾ürii. Iga vanuserühma kolme silmapaistvama töö autorile on tunnustuseks erinevad auhinnad. Tööd eksponeeritakse Saue Gümnaasiumi aulas. Võitjatega võetakse ühendust. Olete oodatud osalema kunstikonkursil “Inimene ja masin”.Konkursi tööde näituse avamine toimub laupäeval, 16. märtsil kell 12.00- 13.30 Saue Gümnaasiumi aulas. Kavas: Parimate tööde autorite tunnustamine ja töötuba. Näituse avamisele ootame kõiki konkursil osalenuid. Korraldab Saue Huvikeskus

Kunstikonkurss Saue valla õpilastele ''Inimene ja masin''

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »