Kunstikonkurss ''Kirivöö ja kiikhobu'' Saue Huvikeskus korraldas kunstikonkursi Saue valla õpilastele. Konkursi parimate tööde autorite nimed leiad sündmuste lehelt, rubriigist kunstikonkursi "Kirivöö ja kiikhobu" tulemused. Kunstikonkursile 2018 „Kirivöö ja kiikhobu“ ootame osalema kõiki Saue valla kunstihuvilisi noori vanuses 7 kuni 18 aastat. Eesti talurahva traditsioonide kohaselt valmistati vanal ajal laste mänguasjad kodus käepärastest materjalidest: puust, riidejääkidest, õlgedest, takust jne. Soorollide põhiselt jagati mänguasjad poiste ja tütarlaste mänguasjadeks, et õpetada nende abil lastele eluks vajalikke oskusi. Mänguasjadel kasutati ka peremärke ja paikkondlikke rahvuslikke mustreid. Uuri õpetaja abiga välja, millised olid vanasti mänguasjad, mida eesti taludes käsitsi valmistati. Kas ja milliseid mustreid või peremärke kasutati ning milliseid sõnumeid või ohutisi peideti mustritesse? Leia ühiseid jooni või erinevusi tänapäeva mänguasjadega, võrdle, kui olulised on soorollid tänaste mänguasjade juures? Kui palju on säilinud rahvuslikku eripära mänguasjade juures tänapäeval? Vali, mis on kõige huvipakkuvam just sulle. Mida uut said teada eeltööd tehes? Pane oma head ideed ja kujutlused paberile joonistades, maalides või mõnes muus sulle sobivamas tehnikas, näiteks kollaa¾itehnikas. Kindlasti lisa oma tööle ka pealkiri. Ootame rohket osavõttu! Tööde vormistamine • Töö tagaküljele kirjuta trükitähtedes töö pealkiri • oma ees- ja perekonnanimi ja vanus • kool ja klass • juhendaja õpetaja nimi • töö autori (või lapsevanema) kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber). Võistlustööde esitamise tähtaeg on: Tööd tuua või saata hiljemalt 19. märtsiks 2018, kella 10. 00-18. 00 aadressil: Saue Huvikeskus 76 505 Saue vald, Saue linn, Nurmesalu tn. 9 (ruum 124 Saue koolimaja fuajees) Võitjate selgitamine Töid hinnatakse viies vanusegrupis: • 7-8 -aastased • 9-10 -aastased • 11-12 -aastased • 13-15 -aastased • 16-18- aastased Kolm parimat tööd kõigis vanuserühmades selgitab välja ¾ürii. Auhinnad parimatele annab välja Saue Huvikeskus. Auhinnatud tööde näitus toimub Saue Gümnaasiumi aulas. Konkursil osalenute tööd eksponeeritakse kooli fuajees. Konkursi võitjate nimekiri on alates 23. märtsist 2018 nähtav Saue Huvikeskuse kodulehel www. sauehuvikeskus. ee sündmuste rubriigis. Konkursi kõikide vanusegruppide paremate tööde autorite tunnustamine toimub 24. märtsil 2018 kell 12. 00 Saue Gümnaasiumi aulas. Peale autasustamist toimub meisterdamise töötuba. Võitjaid teavitame e-maili teel. Korraldab Saue Huvikeskus info: virve. laan@sauehuvikeskus. ee või tel. 6595 009; www. sauehuvikeskus. ee Kunstikonkurss ''Kirivöö ja kiikhobu''

Kunstikonkurss ''Kirivöö ja kiikhobu''

5. jaan. 2018

Saue Huvikeskus korraldas kunstikonkursi Saue valla õpilastele. Konkursi parimate tööde autorite nimed leiad sündmuste lehelt, rubriigist kunstikonkursi "Kirivöö ja kiikhobu" tulemused.Kunstikonkursile 2018 „Kirivöö ja kiikhobu“ ootame osalema kõiki Saue valla kunstihuvilisi noori vanuses 7 kuni 18 aastat.
Eesti talurahva traditsioonide kohaselt valmistati vanal ajal laste mänguasjad kodus käepärastest materjalidest: puust, riidejääkidest, õlgedest, takust jne. Soorollide põhiselt jagati mänguasjad poiste ja tütarlaste mänguasjadeks, et õpetada nende abil lastele eluks vajalikke oskusi. Mänguasjadel kasutati ka peremärke ja paikkondlikke rahvuslikke mustreid.
Uuri õpetaja abiga välja, millised olid vanasti mänguasjad, mida eesti taludes käsitsi valmistati. Kas ja milliseid mustreid või peremärke kasutati ning milliseid sõnumeid või ohutisi peideti mustritesse? Leia ühiseid jooni või erinevusi tänapäeva mänguasjadega, võrdle, kui olulised on soorollid tänaste mänguasjade juures? Kui palju on säilinud rahvuslikku eripära mänguasjade juures tänapäeval?
Vali, mis on kõige huvipakkuvam just sulle. Mida uut said teada eeltööd tehes? Pane oma head ideed ja kujutlused paberile joonistades, maalides või mõnes muus sulle sobivamas tehnikas, näiteks kollaa¾itehnikas. Kindlasti lisa oma tööle ka pealkiri.
Ootame rohket osavõttu!Tööde vormistamine
• Töö tagaküljele kirjuta trükitähtedes töö pealkiri
• oma ees- ja perekonnanimi ja vanus
• kool ja klass
• juhendaja õpetaja nimi
• töö autori (või lapsevanema) kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber).
Võistlustööde esitamise tähtaeg on:
Tööd tuua või saata hiljemalt 19. märtsiks 2018, kella 10.00-18.00 aadressil:
Saue Huvikeskus
76 505 Saue vald, Saue linn, Nurmesalu tn. 9
(ruum 124 Saue koolimaja fuajees)

Võitjate selgitamine
Töid hinnatakse viies vanusegrupis:

• 7-8 -aastased
• 9-10 -aastased
• 11-12 -aastased
• 13-15 -aastased
• 16-18- aastased
Kolm parimat tööd kõigis vanuserühmades selgitab välja ¾ürii. Auhinnad parimatele annab välja Saue Huvikeskus. Auhinnatud tööde näitus toimub Saue Gümnaasiumi aulas. Konkursil osalenute tööd eksponeeritakse kooli fuajees. Konkursi võitjate nimekiri on alates 23. märtsist 2018 nähtav Saue Huvikeskuse kodulehel www.sauehuvikeskus.ee sündmuste rubriigis.

Konkursi kõikide vanusegruppide paremate tööde autorite tunnustamine toimub 24. märtsil 2018 kell 12.00 Saue Gümnaasiumi aulas. Peale autasustamist toimub meisterdamise töötuba.
Võitjaid teavitame e-maili teel.

Korraldab Saue Huvikeskus
info: virve.laan@sauehuvikeskus.ee või tel. 6595 009; www.sauehuvikeskus.ee

Kunstikonkurss ''Kirivöö ja kiikhobu''

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kunstikonkurss ''Kirivöö ja kiikhobu''

Saue Huvikeskus korraldas kunstikonkursi Saue valla õpilastele. Konkursi parimate tööde autorite nimed leiad sündmuste lehelt, rubriigist kunstikonkursi "Kirivöö ja kiikhobu" tulemused. Kunstikonkursile 2018 „Kirivöö ja kiikhobu“ ootame osalema kõiki Saue valla kunstihuvilisi noori vanuses 7 kuni 18 aastat. Eesti talurahva traditsioonide kohaselt valmistati vanal ajal laste mänguasjad kodus käepärastest materjalidest: puust, riidejääkidest, õlgedest, takust jne. Soorollide põhiselt jagati mänguasjad poiste ja tütarlaste mänguasjadeks, et õpetada nende abil lastele eluks vajalikke oskusi. Mänguasjadel kasutati ka peremärke ja paikkondlikke rahvuslikke mustreid.Uuri õpetaja abiga välja, millised olid vanasti mänguasjad, mida eesti taludes käsitsi valmistati. Kas ja milliseid mustreid või peremärke kasutati ning milliseid sõnumeid või ohutisi peideti mustritesse? Leia ühiseid jooni või erinevusi tänapäeva mänguasjadega, võrdle, kui olulised on soorollid tänaste mänguasjade juures? Kui palju on säilinud rahvuslikku eripära mänguasjade juures tänapäeval?Vali, mis on kõige huvipakkuvam just sulle. Mida uut said teada eeltööd tehes? Pane oma head ideed ja kujutlused paberile joonistades, maalides või mõnes muus sulle sobivamas tehnikas, näiteks kollaa¾itehnikas. Kindlasti lisa oma tööle ka pealkiri. Ootame rohket osavõttu! Tööde vormistamine • Töö tagaküljele kirjuta trükitähtedes töö pealkiri • oma ees- ja perekonnanimi ja vanus • kool ja klass • juhendaja õpetaja nimi• töö autori (või lapsevanema) kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber).Võistlustööde esitamise tähtaeg on: Tööd tuua või saata hiljemalt 19. märtsiks 2018, kella 10.00-18.00 aadressil: Saue Huvikeskus76 505 Saue vald, Saue linn, Nurmesalu tn. 9 (ruum 124 Saue koolimaja fuajees) Võitjate selgitamine Töid hinnatakse viies vanusegrupis:• 7-8 -aastased• 9-10 -aastased• 11-12 -aastased• 13-15 -aastased• 16-18- aastasedKolm parimat tööd kõigis vanuserühmades selgitab välja ¾ürii. Auhinnad parimatele annab välja Saue Huvikeskus. Auhinnatud tööde näitus toimub Saue Gümnaasiumi aulas. Konkursil osalenute tööd eksponeeritakse kooli fuajees. Konkursi võitjate nimekiri on alates 23. märtsist 2018 nähtav Saue Huvikeskuse kodulehel www.sauehuvikeskus.ee sündmuste rubriigis.Konkursi kõikide vanusegruppide paremate tööde autorite tunnustamine toimub 24. märtsil 2018 kell 12.00 Saue Gümnaasiumi aulas. Peale autasustamist toimub meisterdamise töötuba.Võitjaid teavitame e-maili teel.Korraldab Saue Huvikeskus info: virve.laan@sauehuvikeskus.ee või tel. 6595 009; www.sauehuvikeskus.ee

Kunstikonkurss ''Kirivöö ja kiikhobu''

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »