Kunstikonkursi ''Mina ja mood'' Autorite tunnustamine 21. märtsil , 2020 jääb haiguspuhangu ja koolide sulgemise tõttu ära. Konkursi tulemused: Konkursil osales kõigis vanusegruppides kokku 115 õpilast. Kunstikonkursi ¾ürii otsustas tunnustada väga hea loomingulise lahenduse ja toreda idee eest järgmisi Saue valla õpilaste kunstikonkursile saadetud tööde autoreid: Vanusegrupis kuni 6 aastased: I/II koht Liisu Juhani ja Lisett Miinpuu Turba lasteaiast Buratino, juhendaja Tiina Umbsaar III koht Terek Koptelkov Turba lasteaiast Buratino, juhendaja Tiina Umbsaar 7-8 aastaste vanusegrupis: I koht Emili Kirschenberg Saue Gümnaasiumi 1. a klassist II koht Liisbet Leppik Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan III koht Laura Mia Karu Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv 9-10 aastaste vanusegrupis: I koht Loviise Katriin Avalo Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan II koht Heleri Olev Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan III koht Mona Ojamäe Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan 11-12 aastaste vanusegrupis: I koht Saara Lootsar Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv II koht Eleanor Raamat Laagri Huvikooli Keiu Kunstistuudiost, juhendaja Keiu Kuresaar III koht Heleri Marion Rüütel Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv Eripreemia Hiie Pent Nissi Põhikoolist, juhendaja Kaie Ehrpais 13-14 aastaste vanusegrupis: I koht Anita Pihl Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper II koht Beatrice Keldrema Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper III koht Sandra Veinthal Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan 15-16 aastaste vanusegrupis: I koht Anu-Li Aruvald Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper II kohtEvelyn Volmerson Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv III koht Sonja Koidu Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper 17-18 aastaste vanusegrupis: I koht Mariliis Tarja Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper II koht Melani Telliskivi Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper III koht Paula Ojala Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper Saue Linna Lastekaitse Ühingu eripreemia pälvis: Bente Matilda Luukas Saue Gümnaasiumist ®ürii esimees: Aime Andresson Info: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Kunstikonkursi ''Mina ja mood'' tulemused.

Kunstikonkursi ''Mina ja mood'' tulemused.

9. jaan. 2020

Autorite tunnustamine 21. märtsil , 2020 jääb haiguspuhangu ja koolide sulgemise tõttu ära.
Konkursi tulemused:
Konkursil osales kõigis vanusegruppides kokku 115 õpilast. Kunstikonkursi ¾ürii otsustas tunnustada väga hea loomingulise lahenduse ja toreda idee eest järgmisi Saue valla õpilaste kunstikonkursile saadetud tööde autoreid:
Vanusegrupis kuni 6 aastased:
I/II koht Liisu Juhani ja Lisett Miinpuu Turba lasteaiast Buratino, juhendaja Tiina Umbsaar
III koht Terek Koptelkov Turba lasteaiast Buratino, juhendaja Tiina Umbsaar
7-8 aastaste vanusegrupis:
I koht Emili Kirschenberg Saue Gümnaasiumi 1.a klassist
II koht Liisbet Leppik Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan
III koht Laura Mia Karu Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv
9-10 aastaste vanusegrupis:
I koht Loviise Katriin Avalo Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan
II koht Heleri Olev Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan
III koht Mona Ojamäe Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan
11-12 aastaste vanusegrupis:
I koht Saara Lootsar Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv
II koht Eleanor Raamat Laagri Huvikooli Keiu Kunstistuudiost, juhendaja Keiu Kuresaar
III koht Heleri Marion Rüütel Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv
Eripreemia Hiie Pent Nissi Põhikoolist, juhendaja Kaie Ehrpais
13-14 aastaste vanusegrupis:
I koht Anita Pihl Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
II koht Beatrice Keldrema Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
III koht Sandra Veinthal Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan
15-16 aastaste vanusegrupis:
I koht Anu-Li Aruvald Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
II kohtEvelyn Volmerson Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv
III koht Sonja Koidu Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
17-18 aastaste vanusegrupis:
I koht Mariliis Tarja Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
II koht Melani Telliskivi Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
III koht Paula Ojala Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper
Saue Linna Lastekaitse Ühingu eripreemia pälvis: Bente Matilda Luukas Saue Gümnaasiumist

®ürii esimees: Aime Andresson

Info: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Kunstikonkursi ''Mina ja mood'' tulemused.

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kunstikonkursi ''Mina ja mood''

Autorite tunnustamine 21. märtsil , 2020 jääb haiguspuhangu ja koolide sulgemise tõttu ära.Konkursi tulemused:Konkursil osales kõigis vanusegruppides kokku 115 õpilast. Kunstikonkursi ¾ürii otsustas tunnustada väga hea loomingulise lahenduse ja toreda idee eest järgmisi Saue valla õpilaste kunstikonkursile saadetud tööde autoreid:Vanusegrupis kuni 6 aastased:I/II koht Liisu Juhani ja Lisett Miinpuu Turba lasteaiast Buratino, juhendaja Tiina UmbsaarIII koht Terek Koptelkov Turba lasteaiast Buratino, juhendaja Tiina Umbsaar7-8 aastaste vanusegrupis:I koht Emili Kirschenberg Saue Gümnaasiumi 1.a klassistII koht Liisbet Leppik Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve LaanIII koht Laura Mia Karu Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika Liiv9-10 aastaste vanusegrupis:I koht Loviise Katriin Avalo Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve LaanII koht Heleri Olev Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve LaanIII koht Mona Ojamäe Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan11-12 aastaste vanusegrupis:I koht Saara Lootsar Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika LiivII koht Eleanor Raamat Laagri Huvikooli Keiu Kunstistuudiost, juhendaja Keiu KuresaarIII koht Heleri Marion Rüütel Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika LiivEripreemia Hiie Pent Nissi Põhikoolist, juhendaja Kaie Ehrpais13-14 aastaste vanusegrupis:I koht Anita Pihl Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev VapperII koht Beatrice Keldrema Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev VapperIII koht Sandra Veinthal Saue Huvikeskusest, juhendaja Virve Laan15-16 aastaste vanusegrupis:I koht Anu-Li Aruvald Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev VapperII kohtEvelyn Volmerson Saue Noortekeskusest, juhendaja Monika LiivIII koht Sonja Koidu Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev Vapper17-18 aastaste vanusegrupis:I koht Mariliis Tarja Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev VapperII koht Melani Telliskivi Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev VapperIII koht Paula Ojala Saue Gümnaasiumist, juhendaja Kalev VapperSaue Linna Lastekaitse Ühingu eripreemia pälvis: Bente Matilda Luukas Saue Gümnaasiumist®ürii esimees: Aime AndressonInfo: virve.laan@sauehuvikeskus.ee

Kunstikonkursi ''Mina ja mood'' tulemused.

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »