Jõululaat 9 dets 9. detsembril Saue gümnaasiumu fuajees kell 11-15. Kontserdisaalis toimub kell 12 Saue kapelli kontsert. Päkapiku töötoad, heategevuslik loterii. . Tule ja naudi jõulueelset laadamelu! Ootame laadale kauplema käsitöö- ja jõulukaupade müüjaid! Jõululaat 9. dets

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Jõululaat 9 dets

Päkapiku töötoad,  Saue Naisseltsi ja LC Saue heategevuslik loterii Tule ja naudi jõulueelset laadamelu! Ootame laadale kauplema käsitöö- ja jõulukaupade müüjaid! 9. detsembril Saue gümnaasiumu fuajees kell 11-15. Kontserdisaalis toimub kell 12 Saue kapelli kontsert. Päkapiku töötoad, heategevuslik loterii..

Jõululaat 9. dets

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »