Huviringide ülevaade Saue Huvikeskuses tegutseb üldkultuuri- ja teadushuvihariduse valdkonnas kokku 9 huvialaringi õpilastele. Õppetegevuseks kasutame Saue Gümnaasiumi ruume ja Saue Huvikeskuse kunstiklassi, kus on nõuetekohane valgustus ja ventilatsioon ja kus õpilased saavad käsitöö ja kunstiringides kasutada kaasaegseid tehnilisi vahendeid Huviringide ülevaade

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Huviringide ülevaade

Õppetegevuseks kasutame Saue Gümnaasiumi ruume ja Saue Huvikeskuse kunstiklassi, kus on nõuetekohane valgustus ja ventilatsioon ja kus õpilased saavad käsitöö ja kunstiringides kasutada kaasaegseid tehnilisi vahendeid Saue Huvikeskuses tegutseb üldkultuuri- ja teadushuvihariduse valdkonnas kokku 9 huvialaringi õpilastele.

Huviringide ülevaade

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »